5. kolovoza 2012.

DINAMO75--JEDINSTVO BRČKO 3:2 TRENING UTAKMICA

U Prijedoru pao i drugi brčanski drugoligaš,HNK"DINAMO75--FK"JEDINSTVO" 3:2 Po veoma vrućem i sparnom vremenu gledali smo zaista dobar nogomet sa dosta zgoditaka i lijepih poteza i jedne i druge momčadi. Dinamo je poveo sa 2:0 no gosti su do konca poluvremena uspjeli poravnati rezultat pa se na odmor otišlo kod rezultata 2:2 Drugo poluvrijeme ponovo je domaćin pokazao nešto više od igre i stvorio više prigoda od kojih je jedna iskorištena pa je Dinamo poveo sa 3:2 što je bio i konačan rezultat utakmice. Jedinstvo je pokazalo nešto više u odnosu na igru koju je prikazala Ilićka u srijedu,bili su svjesni nakon poraza Ilićke da Dinamo nije momčad za potcjenjivanje što vjerujemo da je momčad Ilićke01 učinila pa im se osvetilo. Utakmica je bila fer i korektna,pohvale za sve aktere današnje utakmice. U srijedu Dinamo igra trening utakmicu u Prijedoru protiv momčadi Vražića iz Vražića člana prve kantonalne lige Tuzla. Ritam je zaista ubitačan igra se srijeda nedjelja,plus treninzi,nadamo se da neće biti povreda u narednom periodu.