8. rujna 2012.

3.kolo prve Županijske lige Dinamo75--Napredak Matići 4:1 (2:1)

U trećem kolu prve Županijske lige Dinamo je na svom igralištu pobijedio Napredak iz Matića sa 4:1 Po sunčanom i lijepom vremenu za igru u Prijedoru su Dinamo i Napredak odigrali veoma dobru utakmicu sa dosta golova,prigoda i preokreta,tako da je publika uživala u ovoj nogometnoj predstavi. Nakon početne inicijative domaćina gosti uspostavljaju ravnotežu i prvi postižu zgoditak. Na njihovu žalost domaćin se u kratkom roku za deset minuta potpuno vraća u igru i postiže dva zgoditka za prednost od 2:1 Tim rezultatom se odlazi na odmor,da bi u drugom poluvremenu Dinamo dodatno pojačao tempo igre i postigao još dva zgoditka za prednost od 4:1 što je bio i konačan rezultat utakmice. Treba istaknuti da je utakmica bila fer i korektna tako da sudci nisu imali tešku zadaću i nisu utjecali na konačan rezultat utakmice. Sve pohvale treneru i nogometašima Dinama na novim osvojenim bodovima i još više sreće u narednom kolu na gostovanju u Kostrču!