14. svibnja 2012.

PIONIRI 9.KOLO SKUPINA"C" ML.ZADRUGAR D.RAHIĆ--DINAMO75 0:6 (0:2)

U 9.kolu lige pionira Dinamo je gostovao u D.Rahiću i pobijedio sa 6:0 Po kišovitom i hladnom vremenu mališani Dinama odigrali su veoma dobru utakmicu i sasvim zasluženo slavili visokim rezultatom. Utakmica fer i korektna kako i dolikuje ovim ekipama,pioniri Dinama od samog početka imaju više od igre što rezultira sa dva zgoditka mladog napadača Kristijana Augustinović što je bio i rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu Augustinović vrlo brzo postiže svoj treći zgoditak na utakmici a domaćini ne uspijevaju naći riješenje za veoma dobru igru gostiju. Do kraja utakmice Dinamo postiže još tri zgoditka,čestitke našim pionirima na pobjedi a domaćinu na korektnom dočeku i ispraćaju naših mališana. U narednom zadnjem kolu natjecanja u skupini pioniri Dinama dočekuju na svom igralištu u Prijedoru ekipu Frankopana iz Špionice. SLIKE POGLEDAJTE OVDJE