10. ožujka 2013.

Pripremna utkmica FK"POLET"--HNK"DINAMO75" 3:1 (1:0)

Nedjelja 10.03.2013 pripremna utkmica FK"POLET" PALANKA--HNK"DINAMO75" PRIJEDOR 3:1 (1:0) Nogometno igralište u Palanci,vrijeme oblačno uz povremenu kišu,teren mokar,klizav i mjestimično pod vodom. Domaćin odlično otvorio utakmicu i dobro se snalazio na veoma teškom terenu za igru. Nakon par uzastopnih pogrešaka gostiju domaći jednu koriste tako što uzimaju loptu na našoj polovici i znalački koriste prigodu za vodstvo od 1:0 Gosti sredinom poluvremena uspostavljaju ravnotežu i stvaraju par prigoda ali ih ne uspijevaju pretvoriti u zgoditke,tako se na odmor otišlo minimalnom prednošću domaćina. Drugo poluvrijeme ponovo domaći nogometaši bolje otvaraju i postižu još dva zgoditka za prednost od 3:1. Nakon toga nogometaši Dinama ponovo uspijevaju uspostaviti terensku ravnotežu i stvaraju još par prigoda od kojih jednu u gol pretvara napadač Mišić i smanjuje na 3:1 što je bio i konačan rezultat ove utakmice. Utakmica fer i korektna izuzev jednog neopreznog starta domaćeg napadača u kojem je povrijeđen vratar Dinama tako da je već u 30 minuti morao napustiti travnjak,domaćin je bio bolja momčad i zasluženo pobijedio u današnjoj utakmici. Možda je donekle opravdanje za slabu igru Dinama što je tek na polovici priprema i što su dečki sinoć imali veoma težak trening pa su im danas noge bile teške naročito kad se uzme ovako klizav i težak teren za igru. Zahvaljujemo se domaćinu na fer i domaćinskom dočeku i ispraćaju naše momčadi.