2. ožujka 2013.

NK"RAŠK"RAJEVO SELO--HNK"DINAMO75"PRIJEDOR 2:2 (2:0) pripremna utakmica

Subota 02.03.2013.nogometno igralište u Rajevu Selu vrijeme sunčano i prohladno,trening utakmica NK"RAŠK"--HNK"DINAMO75" 2:2 Dinamo je danas odigrao prvu službenu utakmicu u sklopu priprema za nastavak sezone. Nakon deset dana trčanja ovo je bio prvi kontakt naših nogometaša sa loptom pa je u prvom poluvremenu to bio najveći problem u našoj ekipi,i da bude još gore domaćin postiže dva zgoditka iz dva dosuđena kaznena udarca. Trener Dinama Eldin Puška u poluvremenu je dao dodatne upute i izvršio određene korekcije na nekim pozicijama što je rezultiralo potpunim preokretom na terenu,cijelo drugo poluvrijeme nogometaši Dinama atakovali su na gol domaćina i stvarali prigode od kojih je prvu iskoristio Dejanović na asistenciju Čančarević D.a najveći posao u pripremi akcije obavio je veznjak Savić. Do poravnanja smo došli krasnim golom stopera Suada Mujića iz slobodnog udarca sa 25.metara udaljenosti iskosa. Postigli smo i treći zgoditak koji je sudac poništio zbog navodnog zaleđa. Trener Puška je bio relativno zadovoljan današnjom utakmicom u kojoj je dao prigodu svim nogometašima i izvukao određene zaključke kako dalje usmjeriti rad da bi momčad bila što spremnija za nastavak sezone. Narednu utkmicu igramo u nedjelju sa NK "POLET" PALANKA NA NJIHOVOM TERENU.