31. ožujka 2012.

RAVNE ZOVIK--DINAMO75 0:4 (0:3)

16.kolo druge županijske lige u Zoviku Ravne--Dinamo75 0:4
  Stadin Luke u G.Zoviku.Vrijeme sunčano ugodno za igru,teren dobar.
Sudci:Vincetić Mario glavni,Kosić Ivica pomoćni, Klaić Mato pomoćni,Perić Željko delegat.
 Strijelci:0:1 Augustinović 0:2 Gigović 0:3 Gluhović 0:4 Mišić
Nakon desetak godina naš Dinamo je gostovao u Zoviku,dočekani smo maksimalno domaćinski tako da se to prenijelo i na teren. Utakmica je više ličila na prijateljsku nego na prvenstvenu. Trudimo se sa svima da održavamo dobre odnose,no danas je bilo iznad svih očekivanja na čemu se najiskrenije zahvaljujemo Zovičanima. Na terenu je do izražaja u potpunosti došla razlika u tjelesnoj pripremljenosti u korist naše momčadi. Već u prvom poluvremenu smo vodili sa 3:0 tako da je naš trener Obradović na teren poslao naše mlade pričuve. Drugo poluvrijeme se igralo dosta opuštenije sa dosta pasova i proigravanja iz kojih je mladi Mišić i postigao krasan zgoditak koji možete pogledati na našem video kanalu. Naredna subote dočekujemo veoma nezgodnu ekipu Vitanovića koja je danas deklasirala ekipu iz Ulovića u lokalnom derbiju sa 5:0 Slike sa ove utakmice pogledajte ovdje