4. studenoga 2012.

11.kolo 1.Županijska liga Dinamo75-Mladost Domaljevac 2:1 (0:1)

Još jedna šok utakmica u Prijedoru Dinamo75-Mladost 2:1 I ovu utakmicu kao po tradiciji nogometaši Dinama otvaraju slabom igrom, u grču i strahu vjerovatno pod psihozom imena, i kvalitete protivnika,što je proizvelo puno pogrešaka u igri pa su gosti to znalački iskoristili i prvo poluvrijeme bili nešto bolji poveli sa 1:0 golom Stjepana Koturić sa čime se otišlo na odmor. U drugom poluvremenu kao da je izišla neka druga momčad kod domaćina,vrše se konstantni napadi na gol gostiju,stvara se pet zicera ali nema promjene rezultata sve do 70 minute kada domaćin dolazi do poravnanja golom koji postiže domaći napadač Gluhović,a samo par minuta poslije i do prednosti od 2:1 golom mladog Danijela Čančarević. Do završetka utakmice domaćin je rutinski odigrao i zasluženo uknjižio na svoj konto nove bodove. Treba istaknuti da je utakmica bila čvrsta,borbena prava prvenstvena ali sve u granicama dozvoljenog što je olakšalo posao mladom sudcu Marku Brezoviću iz Kosrča koji je na ovoj utakmici imao polaganje i po mišljenju i ocjeni službene komisije veoma dobro odradio svoj posao na čemu mu iskreno čestitamo. Veliku pomoć imao je u svojim iskusnim pomoćnicima:Tarik Halilović iz Gradačca i Ilija Živković iz Kostrča. Treba odati priznanje svim akterima ove utakmice na prikazanom i poželjeti što više ovakvih utakmica.