28. listopada 2012.

1.Županijska liga 10.kolo Posavina108-Dinamo75 2:1 (1:0)

U 10.kolu 1.Županijske lige u Bijeloj se igrao lokalni derbi Posavina108-Dinamo75 2:1 Po kišovitom i hladnom vremenu odigran je lokalni derbi u kojem je prikazana dobra igra. Korektna fer igra i ponašanje od strane svih aktera današnje utakmice,samo možemo poželjeti da sve utakmice budu na ovom nivou i nikada se nebi dešavali problemi. Promrzla publika uživala je u pravoj nogometnoj poslastici. Domaćin je već u drugoj minuti iskoristio neopreznu gostujuću obranu i poveo sa 1:0,nakon toga gosti uspostavljaju ravnotežu i pokušavaju doći do poravnanja što im nije pošlo za nogom i na odmor se odlazi sa prednošću domaćina iz druge minute. U drgom poluvremenu igralo se više na sredini terena i pokušavalo doći do novog zgoditka što je domaćinu uspjelo u 73.minuti šutom sa dvadesetak metara kiji gostujuća obrana nije uspjela na vrijeme izblokirati. Vrlo brzo već u 79.minuti gosti smanjuju rezultat iz dosuđenog kaznenog udarca koji je u zgoditak pretvorio Davor Čančarević. Zadnjih desetak minuta gosti pokušavaju doći do poravnanja,no iako su stvorili par poluprigoda nisu uspjeli pronaći put do gola pored odlične obrane domaćina. Svakako velike zasluge danas pripadaju i službenim osobama Željko Perić iz Boka delegat Ilija Živković iz Kostrča glavni sudac i njegovi pomoćnici Filip Jarić i Ivan Grgić oba iz Boća koji su odlično vodili današnju utakmicu. SASTAVI MOMČADI POSAVINA108:DŽAFIĆ MEKSUDIN,SMAJLOVIĆ MIRZA,KABILOVIĆ ADNAN,HUSKIĆ ENIS,BARIŠIĆ FRANJO(MIJATOVIĆ JOZO)GELJIĆ EMIL(HAMIDOVIĆ NERMIN)MAŠIĆ ADNAN,SOFTIĆ ELDIN(MENDEŠ IGOR)DEANOVIĆ MIJO,BULJUBAŠIĆ SEAD
 DINAMO75: BULJUGIJA DAREL,AGELJIĆ MARKO,ALEKSIĆ SAVO,PETROVIĆ TOMISLAV,JUNUZOVIĆ ELDIN,MIŠIĆ ALEKSA,GLUHOVIĆ ALEKSDANDAR(MEHAKOVIĆ DINO)ČANČAREVIĆ DANIJEL,ČANČAREVIĆ DAVOR,JURKOVIĆ PETAR,SULEJMANOVIĆ NERMIN(SAVIĆ RADOMIR)
SLIKE MOŽETE POGLEDATI NA NAŠEM FACEBOOK PROFILU.