29. rujna 2012.

6.kolo 1.Županijska liga Odzak102--Dinamo75 3:0 (1:0)

U 6.kolu prve Županijske lige Dinamo poražen u Odzaku od istoimenog kluba sa 3:0 Prvo puluvrijeme proteklo u ispitivanju snaga sa laganom premoći domaćina,što je krunisano u zadnjoj minuti prvog poluvremena kada je dosuđen kazneni udarac za domaćina,iako je vratar Dinama dobro procijenio udarac odlučili su molimetri i lopta je ušla u gol čime je domaćin došao u prednost a odmah nakon toga sudac je odsvirao kraj poluvremena. U drugo poluvrijeme Dinamo ulazi odlučnije i stvara dvije prigode,u drugoj prigodi glavni sudac je napravio možda i jedinu veću pogrešku na današnjoj utakmici i nije svirao kazneni udarac za goste iako je po našem uvjerenju mogao,no nećemo time umanjiti zasluženu pobjedu domaćina koji je nakon jedne kontre došao do drugog gola pa je treći došao sam po sebi jer se kod gostiju uvukla nervoza i konfuzija. Nakon svega ostaje nam da čestitamo izuzetno korektnom domaćinu na zasluženoj pobjedi i poželiti im puno sreće u nastavku natjecanja. Dinamo narednog vikenda u Prijedoru dočekuje ekipu iz Oštre Luke,nadamo se još jednoj dobroj igri naše momčadi i novoj pobjedi.