23. travnja 2012.

19.kolo 2.županijske lige Dinamo75--Ml.Zadrugar 3:1 (2:1)

Subota 21.04.2012 sportski centar u Prijedoru,prvenstvena utakmica 19.kola 2.županijske lige Dinamo75--Ml.Zadrugar Donji Rahić 3:1 Utakmica tvrda prava prvenstvena,Ml.Zadrugar se pokazao u veoma dobrom izdanju,naročito u prvom poluvremenu dok se u drugom poluvremenu osjetila slabija tjelesna pripremljenost ekipe iz Rahića. Dinamo je bio oslabljen za nekoliko standardnih nogometaša koji su zbog privatnih obaveza izostali sa ove utakmice. Ipak i ovi nogometaši koji su nastupali su pokazali da imaju snage i kvaliteta da odigraju dobru utakmicu protiv rastrčanog protivnika i uknjiže tri nova veoma značajna boda kako bi i dalje ostali na liderskoj poziciji koja nas jedino vodi u prvu županijsku ligu,no svjesni smo da ima još dosta da se igra i da će biti izuzetno teško protiv jakih protivnika iz Dubrava i Špionice zadržati prvo mjesto,dok je Posavac iz Ugljare dosta umanjio šanse da se bori za vrh nakon poraza u ovom kolu od Posavine iz Posavske Mahale.