25. rujna 2011.

6.kolo druga županijska liga Vitanovići78--Dubrave 0:1 (0:1) video

Još jedan lokalni derbi druge županijske lige pripao gostima Vitanovići78--Dubrave 0:1 Derbi je opravdao očekivanja,utakmica tvrda i čvrsta,neizvijesna do zadnje minute sa dosta prigoda na obadvije strane. Prevagu u korist Dubrava i ovaj put donio je Ivan Gluvaković cibi,koji je svaki puta kada dobije loptu pravio pravu pometnju u obrambenim redovima domaćina. Dubrave su sasvim zasluženo osvojile čitav plijen iako je domaća momčad imala stopostotnu prigodu dvije minute prije kraja koju nisu iskoristili napadači Dežić i Matić. Sve pohvale i sucima na dobro obavljenom poslu kao i ekipama na fer i korektnom ponašanju. Ovom pobjedom momčad Dubrava je u odličnoj poziciji da da u narednim utakmicama preuzme lidersku poziciju na tabeli,što igrom i kvalitetom i zaslužuju. Slike sa ove utakmice pogledajte na našoj stranici na facebook-u.