24. srpnja 2013.

Pripremna utakmica Lokomotiva--Dinamo75 0:1-FOTO

U sklopu priprema za sezonu 13/14 danas su u Brčkom na stadionu Lokomotive pripremnu utakmicu odigrali Lokomotiva i Dinamo75. Utakmica čvrsta i borbena prvo poluvrijeme dosta izjednačeno no gosti koriste jednu prigodu i preko novog pojačanja Halilovića (Bleki) dolaze do prednosti 1:0 što su uspješno sačuvali do odmora. Drugo poluvrijeme u znaku lagane terenske premoći domaće ekipe ali se gosti zbog slabije tjelesne pripremljenosti uspješno organiziraju i brane na svojoj polovici i preko kontri stvaraju par prigoda,domaćin isto tako ne koristi svoje prigode pa je utakmica inače veoma fer i korektna završila rezultatom iz prvog poluvremena 0:1 za Dinamo. Moramo reći da je za Dinamo veoma dobro branio golman Lokomotive pošto se naš prvi golman povrijedio na turniru u Uloviću a naš drugi golman je ušao u drugom poluvremenu. Pohvale svim akterima današnje utakmice na finoj nogometnoj predstavi iako je vrijeme za igru bilo veoma teško zbog sparine i velike vrućine.