24. ožujka 2013.

MINIMALAN PORAZ DINAMA U BOKU

Nogometno igralište u Boku,vrijeme oblačno i veoma hladno,teren dobar za igru NK"BOK"--HNK"DINAMO75" 1:0 (0:0) Danas su u Boku promrzli gledatelji nazočili jednoj pravoj nogometnoj poslastici,igralo se čvrsto i napadački, jedni i drugi tražili su puni plijen stvorilo se dosta prigoda,sve do 87 minute kada je domaća momčad iskoristila jednu pogrešku našeg nogometaša i postigla taj jedini zgoditak na utakmici čime su upisali nova tri boda na svoj konto. Moram ovdje pohvaliti nogometaše Dinama,iako su izgubili u ovoj utakmici su zaslužili najmanje taj jedan bod ako ne i puni plijen. Bio je to debi našeg trenera Eldina Puške i mislimo da treba biti zadovoljan današnjom igrom svoje momčadi,vidio se dobar rad i karakter nogometaša Dinama što mu može biti podstrek za još bolji rad i napredovanje cjelokupne momčadi. Zahvaljujemo se domaćinu na fer i korektnom dočeku i ispraćaju te im čestitamo na zasluženoj pobjedi i želimo puno sreće u nastavku natjecanja.