22. rujna 2012.

5.KOLO 1.ŽUPANIJSKA LIGA DINAMO75-TRAMOŠNICA 4:2 (1:0)

U petom kolu Dinamo u Prijedoru pobijedio Tramošnicu i ostao u sredini ljestvice! Iako je Dinamo cijelu utakmicu atakovao na gol Tramošnice,zbog slabe realizacije prigoda iako smo na koncu postigli četiri zgoditka,prvo poluvrijeme otišlo se na odmor sa samo golom prednosti,no u drugom poluvremenu stvari dolaze na svoje mjesto i Dinamo vodi sa četiri nula,nakon toga dolazi do opuštanja nogometaša Dinama što gosti znalački koriste i postižu dva zgoditka i smanjuju rezultat na 4:2 što je bio i konačan rezultat današnje utakmice. Iako je radni dan današnju utakmicu posmatralo je oko 70 gledatelja te im se ovom prigodom zahvaljujemo na potpori koju nam pružaju,sa njihovim bodrenjem puno je lakše našim nogometašima igrati na terenu. Sve pohvale idu i službenim osobama na današnjoj utakmici jer su znalački i bez pogrešaka odradili današnju inače dosta korektnu utakmicu. Čestitke stručnom stožeru i našim nogometašima na još jednoj pobjedi,očekujemo da će uz dobar rad koji imamo i dalje postizati pozitivne rezultate. U narednom kolu gostujemo u Odžaku kod lidera na tabeli,pokušaćemo izvući maksimum iz ove utakmice i vratiti se neporaženi iz Odžaka! Slike sa ove utakmice možete pogledati ovdje