8. ožujka 2012.

Trening utakmica Sloga Tolisa--Dinamo75 0:1 (0:1)

Nakon dobro odigrane utakmice u prošlu nedjelju u Matićima,danas je naša momčad odigrala još bolje,na stadionu "Goal" u Orašju pobijedili smo Slogu iz Tolise sa 1:0 Naši nogometaši su odigrali veoma dobro i u potpunosti smo parirali županijskom prvoligašu,kandidatu za ulazak u drugu ligu. Utakmica fer i korektna prava prijateljska,sa dosta prigoda naročito su izražene bile prigode naše momčadi od kojih smo jednu iskoristili sredinom prvog poluvremena te pogodili stativu i gredu,te dva zicera našeg napadača Mišića u duelu jedan na jedan sa protivničkim vratarom. I domačini su imali dva zicera i nekoliko poluprigoda no ni oni nisu imali sreće u završnici,nakon svega prikazanog mislim da smo sasvim zasluženo pobijedili što nas raduje pošto liga počinje za deset dana. Trener Obradović je zadovoljan pobjedom no ima puno toga što treba popraviti do početka prvenstva kako bi momčad mogla da napravi što bolji rezultat u nastavku sezone. Naše ambicije su bile povratak u prvu županijsku ligu,no neke stvari nam ukazuju da naši konkurenti već poduzimaju određene aktivnosti koje nisu u domenu sporta tako da su nam izgledi za prvu poziciju puno dalji nego što smo mislili,što nikako ne znači da se predajemo,iako je poznato da velika riba guta malu ribu. Slike sa ove utakmice pogledajte ovdje Mali snimak na našem video kanalu.