4. ožujka 2012.

TRENING UTAKMICA NAPREDAK MATIĆI--DINAMO75 PRIJEDOR 1:0 (0:0)

Naša momčad odigrala prvu utakmicu ovog proljeća i doživjela minimalan poraz od Matića sa 1:0. Prvo poluvrijeme smo odigrali odlično i u svim segmentima parirali domaćim nogometašima, stvorili smo i nekoliko prigoda no nismo bili efikasni u završnici. U drugom poluvremenu domaća momčad dolazi do izražaja zbog bolje tjelesne spreme u odnosu na naše nogometaše,pošto oni treniraju više od mjesec dana a mi smo odradili 15 dana,nama je ovo prva a domaćinu već peta trening utakmica. Sredinom drugog poluvremena domaćini koriste jednu pogrešku naše obrane i postižu zgoditak za prednost od 1:0 što je bio i konačan rezultat današnje utakmice, te zaslužena pobjeda domaćina. Utakmica zaslužuje sve pohvale,igralo se fer i korektno ali čvrsto na svaku loptu kao da je prvenstvena utakmica. Zahvaljujemo se Matićanima na izuzetno toplom dočeku i časti koju su nam organizirali nakon utakmice u klubskom lokalu.