24. rujna 2011.

PIONIRI 1.KOLO DINAMO75--POSAVINA 108 8:1 (4:1) VIDEO

Prvo kolo pionira u Prijedoru Dinamo75-Posavina 108 8:1 Nakon par pripremni utakmica naši pioniri u prvom kolu županijske lige uvjerljivo slavili protiv Posavine 108 iz Bijele. Iako su gosti poveli u 5.minuti prvog poluvremena, ostatak utakmice naši mališani odigrali u visokom ritmu i niti jednog trenutka nisu dovodili u pitanje krajnji ishod utakmice. Do izražaja je došla trenutna bolja tjelesna pripremljenost naših pionira,pa se veći dio utakmice igralo na polovici gostiju,dok su gosti pokušavali dugim loptama da proigraju svoje napadače i nekoliko puta su uspjeli da naprave poluprigode koje nisu uspjeli realizirati. Čestitke svim akterima današnje utakmice a našim pionirima puno sreće u narednim utakmicama. Slike sa današnje utakmice možete pogledati na našoj stranici na facebook-u